Суд опублікував повістку про виклик Януковича на засідання 18 травня

ByVidPolit

Суд опублікував повістку про виклик Януковича на засідання 18 травня

Оболонський районний суд Києва викликав колишнього президента України Віктора Януковича у справі про державну зраду на засідання 18 травня. Фотокопію відповідної повістки оприлюднено в п’ятницю на сайті Судової влади України.

«Оболонський районний суд міста Києва викликає Вас як обвинуваченого на 10:00 18 травня 2017 року  у справі із обвинувачення Януковича Віктора Федоровича у вчиненні злочинів, передбачених ч.5 ст.27, ч.3 ст.110, ч.1 ст.111, ч.5 ст.27, ч.2 ст.437 Кримінального кодексу України», – йдеться в повідомленні.

У повістці також йдеться, що стороні захисту Януковича надано програмну можливість для участі їхнього підзахисного в підготовчому судовому засіданні в режимі відеоконференції.

4 травня Оболонський районний суд Києва оголосив перерву в підготовчому засіданні у справі про державну зраду екс-президента України Віктора Януковича до 18 травня. Таке рішення суд ухвалив після часткового задоволення клопотання захисту колишнього президента-утікача про організацію відеоконференції з ним.

Віктор Янукович та багато з представників його оточення утекли з України у лютому 2014 року після масових розстрілів учасників протестів на майдані Незалежності в Києві. Відтоді більшість з них переховуються у Росії.

У січні Печерський районний суд Києва надав дозвіл на заочне досудове розслідування щодо Януковича.

Наприкінці листопада 2016 року Янукович як свідок давав свідчення у форматі відеозв’язку у справі щодо 5 бійців розформованого спецпідрозділу «Беркут». Тоді він повідомив у суді, що перебуває в російському місті Ростов-на-Дону.

Віктор Янукович є фігурантом кількох кримінальних справ в Україні, зокрема, щодо перевищення ним повноважень від листопада 2013-го до лютого 2014 року, щодо масових убивств активістів Майдану, а також за фактом захоплення ним державної влади 2010 року. Наразі жодне з цих проваджень не розглядається у судах по суті.

your ad herer

about me

VidPolit author

коментарі: