Посольство США закликало бойовиків припинити обстріли цивільної інфраструктури на Донбасі 

ByVidPolit

Посольство США закликало бойовиків припинити обстріли цивільної інфраструктури на Донбасі 

Посольство США в Україні 12 червня закликало підтримуваних Росією бойовиків припинити обстріли об’єктів цивільної інфраструктури на Донбасі. Про це йдеться у повідомленні посольства в мережі мікроблогів Twitter.

«Керовані Росією сепаратисти обстрілюють об’єкти цивільної інфраструктури: насосна станція у Ясинуватій – 400 тисяч людей без води. Припиніть обстрілювати цивільну інфраструктуру», – закликали американські дипломати.

У Державній службі з надзвичайних ситуацій України 12 червня повідомили, що водопостачання п’яти районів Донецької області здійснюється погодинно з резерву. Згідно з повідомленням, погодинне водопостачання нині здійснюється для жителів Покровського, Селидівського, Волноваського, Добропільського та Мар’їнського районів. Воду підвозять у Волноваху, Мар’їнку та Красногорівку.

Минулого тижня в результаті бойових дій у Ясинуватському районі Донеччини сталося пошкодження високовольтної лінії електропередач. Це призвело до знеструмлення насосної станції першого підйому Південнодонбаського водогону. Пізніше роботу водогону відновили, але натомість було пошкоджено трансформаторну підстанцію, яка розташована безпосередньо біля насосної станції. Це, у свою чергу, призвело до її повторного знеструмлення. ЗСУ і проросійські бойовики звинуватили в обстрілах і пошкодженнях інфраструктурних об’єктів одне одного.

your ad herer

about me

VidPolit author

коментарі: