В’ятрович: процес перейменування проспекту Шухевича зупинений тимчасово

ByVidPolit

В’ятрович: процес перейменування проспекту Шухевича зупинений тимчасово

Голова Інституту національної пам’яті Володимир В’ятрович заявляє, що процес перейменування проспекту Ватутіна на проспект Шухевича у Києві зупинений тимчасово. Про це він написав на своїй сторінці у «Фейсбуці», коментуючи рішення Окружного адміністративного суду Києва.

«Прийнята ухвала не свідчить про те, що суд погодився із позовними вимогами чи вже прийняв рішення їх задовольнити. Це так зване «забезпечення адміністративного позову», тобто кроки, вжиті судом на час, поки він буде розглядати справу по суті. Тобто тимчасово призупинено процес перейменування, але ані не скасовано його, ані не визнано протиправним», – зазначив В’ятрович.

Напередодні Окружний адмінсуд Києва ухвалив рішення тимчасово зупинити перейменування проспекту. Про це повідомила представниця організації «Антифашистська правозахисна ліга» Олена Бережна.

«Антифашистська правозахисна ліга», а також «Єврейська правозахисна група» просять суд визнати рішення Київради про перейменування протиправним. 

Як повідомляє агентство УНІАН, мер Києва Віталій Кличко 13 червня заявив про те, що юристи Київради відстоюватимуть ухвалене рішення.

Київрада перейменувала проспект Ватутіна на проспект Шухевича на засіданні 1 червня.

your ad herer

about me

VidPolit author

коментарі: